מחירון

הוגנות | שקיפות | ערך מוסף | תמורה הוגנת

לבחור את האתר הנכון לך ביותר המותאם לתקציב ולהיקף העסק

ניתן להוסיף, לשלב, לשנות, ליצור ולהרחיב את האתר שבחרת.
הכל אפשרי ובר ביצוע ונבנה בהתאמה מדוייקת לצרכים ולתקציב העסק

המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ ונתונים לשינוי על פי דרישת הלקוח הסופית

מה הלקוחות שלי אומרים

כל תהליך בניית האתר עם שיילי הבונה - היה תהליך נעים כייפי, מקצועי מאוד וזורם. החל משלב החשיבה והתכנון, זיקוק המסרים והתכנים, כתיבת הכותרות ועד מסירת האתר בזמן וכמו שצריך.
אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה והתהליך! שיילי סופר מקצועית, אדיבה, נדיבה, אחראית ועומדת בזמנים. ממליצים עליה בחום
אפרת יהודה הרואה
מעצבת
הרבה פעמים חשבתי לבנות לעצמי אתר - אבל כל פעם שרק התקרבתי לנושא והתחלתי לחפש את האדם הנכון לביצוע העבודה, פרשתי באמצע..כי לא הצלחתי להתחבר, הרגשתי שלא מקשיבים למה אני רוצה, עד שהגעתי לשיילי! מהשיחה הראשונה היא נתנה לי להרגיש שאני בידיים טובות. שהיא תעשה בדיוק מה שאני צריכה. ממליצה בחום רב על הבונה השווה!!
גילי ה.רוגובין
אדריכלות
הגעתי לשיילי במטרה למצוא מחדש את האמירה העסקית המדוייקת שלי וקיבלתי מתנה ענקית - מיתוג ואתר מדהים. אני נרגשת, כי האתר הזה, מבטא את העשייה שלי, שממלאת אותי בתשוקה ובהשראה תמיד!באתר שלי יש הרבה התחדשות, צמיחה, שינוי, והרבה שמחה וחגיגה של החיים. תודה ענקית לשיילי המדהימה שהביאתני עד הלום. שבנתה לי את המיתוג ואת האתר והצליחה להביא אותי בול כמו שאני למרכז הבמה!
אורית פרי
אימון מנהלים
"עכשיו לאחר שהאתר החדש שלי יצא לאור ועלה לאויר, זה זמן לומר לך שי היקרה - תודה! תודה על התוצאה הסופית - אתר כל כך יפה ומושקע. תודה על הסבלנות הרבה (מי כמוני יודע כמה שיגעתי אותך...) ותודה על המקצועיות ותודה על זה שלא נחת עד שנגיע לתוצאה הסופית לשביעות הרצון שלי, גם אם זה אומר למחוק דברים ולעשות מהתחלה. כמובן, שאני ממליץ בחום רב על העבודה המצוינת שלך - מי שישכור את שירותיך- רק ירוויח!!" תודה רבה
תומר שזר
משרד עורכי דין
למי שרוצה לעבוד עם מי שמבינה בעוד הרבה תחומים נושקים וחשובים כמו - קביעת אסטרטגיית מיתוג ושיווק, הבנה ויזואלית, פילוח קהלי יעד, כתיבה שיווקית, מיקרו קופי ועוד שיודעת לחבר את כל הקצוות למעגל אחד שלם שיש בו הכל והוא עובד, מספק ומשמח. סבלנית שתלווה אתכם יד ביד בכל שלבי התהליך ותמשיך ותלווה גם אח"כ - ביעוץ ובטיפים ובמילה טובה כן! יש דבר כזה! זה לא חלום ואני ממליצה עליה בחום!!
אפרת הריסון
נדלן מיאמי
שיילי עזרה לי למקד את המחשבות, לאפיין את הצרכים שלי המדוייקים, ולבנות לעצמי אתר חמוד לא גדול, אבל חשוב ומשמעותי בכל ההליך של מיתוג העסק ובנייתו מחדש. התהליך היה נעים, מזמין, קשוב ובעיקר מקצועי, בלי הפתעות לא נעימות בדרך ועם תוצאה מצויינת ובלי לפשוט את הרגל. מבחינתי זה בול מה שרציתי.
ע.גולדשטיין
ריפוי בעיסוק
דילוג לתוכן